Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW06-5V8BRL
BZW06-5V8BRL
BZW06-5V8BRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW06-5V8BRL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW06-5V8BRL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW06-5V8BRL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 5.8V 13.4V DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5057 pcs Φύλλο δεδομένων BZW06-5V8(B)/376(B)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 5.8V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 13.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 6.45V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15
Σειρά BZW06, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 298A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2000pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1
Αριθμός μέρους βάσης BZW06 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
BZW06-5V8B Image
  • Μέρος#:BZW06-5V8B