BZW06-188RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW06-188RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | TVS DIODE 188V 388V DO15 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BZW06-188RL | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 188V 388V DO15 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 372003 pcs | Φύλλο δεδομένων | BZW06-5V8(B)/376(B) |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 188V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 388V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 209V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-15 | Σειρά | BZW06, TRANSIL™ |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 600W |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 10.3A (8/20µs) | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 330pF @ 1MHz |