Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW06-128RL
BZW06-128RL
BZW06-128RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW06-128RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW06-128RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 128V 265V DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW06-128RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 128V 265V DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 394868 pcs Φύλλο δεδομένων BZW06-5V8(B)/376(B)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 128V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 265V Τάση - Ανάλυση (Min) 143V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15 Σειρά BZW06, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1MHz