Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > BZW04-376BRL
BZW04-376BRL
BZW04-376BRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZW04-376BRL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZW04-376BRL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 376V 603V DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZW04-376BRL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 376V 603V DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 362297 pcs Φύλλο δεδομένων BZW04-5V8(B) thru 376(B) Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 376V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 603V Τάση - Ανάλυση (Min) 418V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15
Σειρά BZW04, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial Αλλα ονόματα 497-7737-2
BZW04-376BRL-ND
BZW04376BRL
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 800mA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 35pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1