Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > BYW98-200
BYW98-200
BYW98-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYW98-200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYW98-200
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYW98-200 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 238489 pcs Φύλλο δεδομένων BYW98-200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 9A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial Αλλα ονόματα 497-3133-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 3A Through Hole DO-201AD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A