Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > BYW29-200
BYW29-200
BYW29-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BYW29-200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BYW29-200
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BYW29-200 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101552 pcs Φύλλο δεδομένων BYW29(x)-200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.15V @ 10A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 8A Through Hole TO-220AC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 8A Χωρητικότητα @ VR, F -