BTB26-600BRG
BTB26-600BRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTB26-600BRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTB26-600BRG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC 600V 25A TOP3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTB26-600BRG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC 600V 25A TOP3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45078 pcs Φύλλο δεδομένων BT(A,B)2x, T25
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TOP3 Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TOP-3
Αλλα ονόματα 497-3398-5
BTB26600BRG
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TOP3
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 25A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 250A, 260A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 80mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA