BTA16-800SWRG
BTA16-800SWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA16-800SWRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTA16-800SWRG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTA16-800SWRG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88820 pcs Φύλλο δεδομένων BT(A,B)16, T16xx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 800V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-16148-5
BTA16-800SWRG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 16A Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 16A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 160A, 168A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 15mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 10mA Διαμόρφωση Single