BTA08-700TWRG
BTA08-700TWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BTA08-700TWRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BTA08-700TWRG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 700V 8A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BTA08-700TWRG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 700V 8A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100135 pcs Φύλλο δεδομένων BT(A,B)08 BW,CW
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 700V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-4157-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 8A Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 84A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 5mA