74VCX16240TTR
74VCX16240TTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74VCX16240TTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74VCX16240TTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74VCX16240TTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84613 pcs Φύλλο δεδομένων 74VCX16240
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-TSSOP Σειρά 74VCX
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 497-1094-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 4
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA