74V2T125STR
74V2T125STR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74V2T125STR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74V2T125STR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74V2T125STR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 352051 pcs Φύλλο δεδομένων 74V2T125
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-8 Σειρά 74V
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-8
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 497-1315-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Non-Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Non-Inverting 2 Element 1 Bit per Element 3-State Output SOT-23-8 Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 8mA, 8mA