Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - πύλες και μετατροπείς > 74V2G08STR
74V2G08STR
74V2G08STR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74V2G08STR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74V2G08STR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC GATE AND 2CH 2-INP SOT23-8
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74V2G08STR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 121592 pcs Φύλλο δεδομένων 74V2G08
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-8 Σειρά 74V
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-8
Αλλα ονόματα 497-1303-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός εισόδων 2 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF λογική Τύπος AND Gate
Logic Level - Χαμηλή 0.5V Logic Level - Υψηλή 1.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή AND Gate IC 2 Channel SOT-23-8 Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 1µA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 8mA, 8mA Αριθμός μέρους βάσης 74V2G08