74V1T126CTR
74V1T126CTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74V1T126CTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74V1T126CTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT323-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74V1T126CTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT323-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79280 pcs Φύλλο δεδομένων 74V1T126
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-5 Σειρά 74V
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Τύπος εξόδου 3-State Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 1 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 8mA, 8mA Αριθμός μέρους βάσης 74V1T126