Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - πύλες και μετατροπείς > 74V1GU04CTR
74V1GU04CTR
74V1GU04CTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74V1GU04CTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74V1GU04CTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC INVERTER 1CH 1-INP SOT323-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74V1GU04CTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 289118 pcs Φύλλο δεδομένων 74V1GU04
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-5 Σειρά 74V
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός εισόδων 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 6ns @ 5V, 50pF
λογική Τύπος Inverter Logic Level - Χαμηλή 0.3V
Logic Level - Υψηλή 1.7V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Inverter IC 1 Channel SOT-323-5
Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 1µA Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 8mA, 8mA