74V1G125CTR
74V1G125CTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74V1G125CTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74V1G125CTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT323-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74V1G125CTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT323-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 818269 pcs Φύλλο δεδομένων 74V1G125
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-5 Σειρά 74V
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 497-4033-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Non-Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Non-Inverting 1 Element 1 Bit per Element 3-State Output SOT-323-5 Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 8mA, 8mA