Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - πύλες και μετατροπείς > 74LX1G32STR
74LX1G32STR
74LX1G32STR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74LX1G32STR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74LX1G32STR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 74LX1G32STR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5652 pcs Φύλλο δεδομένων 74LX1G32
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά 74LX
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Αλλα ονόματα 497-1257-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός εισόδων 2 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 4.5ns @ 5V, 50pF λογική Τύπος OR Gate
Logic Level - Χαμηλή - Logic Level - Υψηλή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5 Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 10µA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 32mA, 32mA Αριθμός μέρους βάσης 74LX1G32