Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - πύλες και μετατροπείς > 74LVC14AMTR
74LVC14AMTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74LVC14AMTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74LVC14AMTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC INVERTER 6CH 6-INP 14SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74LVC14AMTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 77371 pcs Φύλλο δεδομένων 74LVC14A
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SO Σειρά 74LVC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 497-1074-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός εισόδων 6 Αριθμός Κυκλωμάτων 6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 6.4ns @ 3.3V, 50pF λογική Τύπος Inverter
Logic Level - Χαμηλή 0.3 V ~ 0.8 V Logic Level - Υψηλή 1.4 V ~ 2.2 V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Inverter IC 6 Channel 14-SO Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) 10µA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74LVC14