74AC240MTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74AC240MTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74AC240MTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 6V 20SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74AC240MTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 6V 20SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 275410 pcs Φύλλο δεδομένων 74AC240
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SO Σειρά 74AC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 497-2911-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA