Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE68ARL
1.5KE68ARL
1.5KE68ARL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE68ARL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE68ARL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 58.1V 121V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE68ARL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 58.1V 121V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185414 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58.1V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 64.6V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1.5KE68ARL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 83A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1550pF @ 1MHz Αριθμός μέρους βάσης 1.5KE