Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE400A
1.5KE400A
1.5KE400A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE400A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE400A
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 342V 706V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE400A Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 342V 706V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159723 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 342V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 706V Τάση - Ανάλυση (Min) 380V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1.5KE400AST-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 14A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 390pF @ 1MHz
Αριθμός μέρους βάσης 1.5KE εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5KE400A R0G Image
1.5KE400A-T Image
1.5KE400 Image
  • Μέρος#:1.5KE400
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 342V 575.4V DO201