Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE39CA
1.5KE39CA
1.5KE39CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE39CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE39CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 33.3V 69.7V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE39CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 33.3V 69.7V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 225698 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33.3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 69.7V Τάση - Ανάλυση (Min) 37.1V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά 1.5KE, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Αλλα ονόματα 1.5KE39CAST-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 143A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1200pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1