Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE300CA
1.5KE300CA
1.5KE300CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE300CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE300CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 256V 529V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE300CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 256V 529V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79149 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 256V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 529V Τάση - Ανάλυση (Min) 285V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά 1.5KE, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Αλλα ονόματα 497-6603-1
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 19A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 250pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1