Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE220ARL
1.5KE220ARL
1.5KE220ARL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE220ARL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE220ARL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 188V 388V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE220ARL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 188V 388V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5800 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 188V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 388V Τάση - Ανάλυση (Min) 209V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 15KE220ARL
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 26A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 625pF @ 1MHz Αριθμός μέρους βάσης 1.5KE