Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE220A
1.5KE220A
1.5KE220A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE220A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE220A
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 188V 388V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE220A Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 188V 388V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131250 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 188V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 388V Τάση - Ανάλυση (Min) 209V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 497-14151-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 26A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 625pF @ 1MHz
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5KE220 Image
  • Μέρος#:1.5KE220
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 185V 344.4V DO201
  • Σε απόθεμα:165997
1.5KE220A-E3/73 Image
1.5KE220A-B Image
1.5KE210C Image
1.5KE22-E3/54 Image
1.5KE220A-E3/54 Image
1.5KE220A-T Image
1.5KE220A-G Image
1.5KE220A-B Image
1.5KE220A Image
  • Μέρος#:1.5KE220A
  • Περιγραφή:TVS DIODE 185V 328V DO201