Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE200ARL
1.5KE200ARL
1.5KE200ARL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE200ARL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE200ARL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 171V 353V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE200ARL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 171V 353V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 213181 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 171V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 353V Τάση - Ανάλυση (Min) 190V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά 1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1.5KE200ARL-ND
15KE200ARL
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 28A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 675pF @ 1MHz