Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE12CA
1.5KE12CA
1.5KE12CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE12CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE12CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 10.2V 21.7V DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE12CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 10.2V 21.7V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230431 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10.2V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.7V Τάση - Ανάλυση (Min) 11.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά 1.5KE, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Αλλα ονόματα 1.5KE12CAST-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 461A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 3000pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1
Αριθμός μέρους βάσης 1.5KE εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5KE12C-E3/73 Image
1.5KE12C Image
  • Μέρος#:1.5KE12C
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 10.2V 17.54V DO201
  • Σε απόθεμα:252308
1.5KE12CA/54 Image
1.5KE12CA B0G Image
1.5KE12CA Image
  • Μέρος#:1.5KE12CA
  • Περιγραφή:TVS DIODE 10.2V 16.7V DO201