Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE100A
1.5KE100A
1.5KE100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1.5KE100A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1.5KE100A
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 85.5VWM 178VC DO201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1.5KE100A Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 146447 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 95V Τάση - Ανάλυση (Min) 85.5V
Τάσης - Ανάλυση DO-201 Τύπος Zener
Σειρά 1.5KE, TRANSIL™ Κατάσταση RoHS Cut Tape (CT)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 56A (8/20µs) Πόλωση DO-201AA, DO-27, Axial
Άλλα ονόματα 497-12017-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5KE100A
Περιγραφή TVS DIODE 85.5VWM 178VC DO201 Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 178V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1150pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια No