WF30-60B410
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WF30-60B410 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WF30-60B410
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή MANUAL PNP/NPN 30 MM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 366 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WF30-60B410 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή MANUAL PNP/NPN 30 MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 366 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά WF
Μέθοδος ανίχνευσης Optical Flag Απόσταση ανίχνευσης 1.181" (30mm)
Χρόνος απόκρισης 100µs Συσκευασία / υπόθεση Module, Connector
Διαμόρφωση εξόδου PNP/NPN Αλλα ονόματα 6028439
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Optical Sensor Optical Flag 1.181" (30mm) PNP/NPN Module, Connector