Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες εγγύτητας > UM30-211114
UM30-211114
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UM30-211114 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UM30-211114
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή ULTRASONIC SEN 350MM NPN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 251 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UM30-211114 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή ULTRASONIC SEN 350MM NPN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 251 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 30 V
Στυλ λήξης Connector θωράκιση -
Σειρά UM30 Τύπος αισθητήρα Ultrasonic
Απόσταση ανίχνευσης 1.181" ~ 9.843" (30mm ~ 250mm) απόκριση συχνότητας 25Hz
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30 Τύπος εξόδου NPN
Αλλα ονόματα 6037674 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Προστασία Ingress IP67 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Ultrasonic Proximity Sensor 1.181" ~ 9.843" (30mm ~ 250mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30