Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Οραση - κάμερα/αισθητήρες > OD2-N50W10U2
OD2-N50W10U2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OD2-N50W10U2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OD2-N50W10U2
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN DISP 50MM +/- 10MM NPN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 90 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος OD2-N50W10U2 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN DISP 50MM +/- 10MM NPN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Τάσης - Προμήθεια 12 ~ 24VDC
Οπτικό πεδίο (ελάχιστο) - Οπτικό πεδίο (μέγιστο) -
Τύπος 2D Laser Displacement Sensor Στυλ λήξης Cable Leads
Σειρά OD Value Τύπος αισθητήρα -
Ρυθμός σάρωσης - Ανάλυση -
Αλλα ονόματα 6036587 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Πηγή φωτός - Απόσταση εγκατάστασης 40.0mm ~ 60.0mm