MPA-647THTP0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPA-647THTP0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPA-647THTP0
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SENSOR LIN 647MM CBL W/CONN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 86 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPA-647THTP0 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SENSOR LIN 647MM CBL W/CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 30 V
Στυλ λήξης Cable with Connector Τεχνολογία LVIT (Linear Variable Inductance Transducer)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Γωνία περιστροφής - Ηλεκτρική, Μηχανική - αντίσταση Ανοχή -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Σήμα εξόδου - Παραγωγή 0 V ~ 10 V
Αλλα ονόματα 1059469 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
γραμμικότητα - γραμμική περιοχή 0 ~ 647.00mm (0 ~ 25.47")