Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Ενισχυτές > LFP3000-F4NMB
LFP3000-F4NMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LFP3000-F4NMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LFP3000-F4NMB
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN FLUID LEVEL STANDARD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 157 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LFP3000-F4NMB Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN FLUID LEVEL STANDARD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 30 V
Σειρά - Τύπος εξόδου NPN / PNP
Αλλα ονόματα 1066790 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Cable Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Sensor Amplifier Cable Τρέχουσες - Προμήθεια 100mA