Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες εγγύτητας > IME30-20NPSZC0K
IME30-20NPSZC0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IME30-20NPSZC0K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IME30-20NPSZC0K
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO M12
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1334 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IME30-20NPSZC0K Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO M12 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1334 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V
Στυλ λήξης Connector θωράκιση Shielded
Σειρά - Τύπος αισθητήρα Inductive
Απόσταση ανίχνευσης 0.787" (20mm) απόκριση συχνότητας 500Hz
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30 Τύπος εξόδου PNP-NO, 3-Wire
Αλλα ονόματα 1041045 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 75°C (TA)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Προστασία Ingress IP67 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30