GL10-N1212
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GL10-N1212 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GL10-N1212
Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PHT CBL 2M 3-WIRE BKT P250
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 843 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GL10-N1212 Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PHT CBL 2M 3-WIRE BKT P250 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 843 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V
Σειρά G10 Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective
Απόσταση ανίχνευσης 3.150" ~ 590.551" (80mm ~ 15m) Χρόνος απόκρισης 500µs
Διαμόρφωση εξόδου NPN Αλλα ονόματα 1065889
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C (TA) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Πηγή φωτός Red (625nm) Προστασία Ingress IP67
Μέθοδος σύνδεσης Cable καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm)