LPCGC151M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LPCGC151M-10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LPCGC151M-10
Κατασκευαστής SCS
Περιγραφή GROUND CORD LO-PRO 15FT W/RES
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LPCGC151M-10 Κατασκευαστής SCS
Διαθέσιμη ποσότητα 3993 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Στατικό έλεγχο, ESD, προϊόντα καθαρού χώρου Τύπος Cord (For Mats, Wrist Straps)
Strap Καταγγελία - Strap Υλικό -
λουράκι Κλείσιμο - Μέγεθος -
Σειρά - Λειτουργία του πίνακα 1 MOhms
Αλλα ονόματα 0-00-51111-76537-1
Αριθμός αγωγοί 1
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Cord (For Mats, Wrist Straps) 15' (4.57m) 1 MOhms Black καλώδιο τύπου Straight
καλώδιο Καταγγελία 10mm Snap Socket, #10 Ring Terminal καλώδιο Μήκος 15' (4.57m)
Χρώμα Black
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LPCBUFG20-30M
  • Κατασκευαστές:HellermannTyton
  • Περιγραφή:20MM FOOD GRADE TUBING 30M