Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 80ZLJ1200M18X40
80ZLJ1200M18X40
80ZLJ1200M18X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 80ZLJ1200M18X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 80ZLJ1200M18X40
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 80V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 80ZLJ1200M18X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 80V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64350 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 80V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά ZLJ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.316A @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1189-4090
80ZLJ1200M18X40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 26 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1200µF