Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 80USG3900MEFCSN25X40
80USG3900MEFCSN25X40
80USG3900MEFCSN25X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 80USG3900MEFCSN25X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 80USG3900MEFCSN25X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35032 pcs Φύλλο δεδομένων USG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 80V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά USG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.62A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.163A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα 1189-3951 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3900µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 3900µF