Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 6SXB100M
6SXB100M
6SXB100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6SXB100M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6SXB100M
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 6SXB100M Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5570 pcs Φύλλο δεδομένων SXB,SXE,SLE,SZE Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά PC-CON, SXB Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 1189-1691-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 18 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
875105344010 Image
  • Μέρος#:875105344010
  • Κατασκευαστές:Wurth Electronics
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD