Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63ZLJ560MGC16X20
63ZLJ560MGC16X20
63ZLJ560MGC16X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63ZLJ560MGC16X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63ZLJ560MGC16X20
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs500 pcs750 pcs1250 pcs
2500 pcs6250 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63ZLJ560MGC16X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122028 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά ZLJ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.309A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.38A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1189-1679-2
1189-1679-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 32 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 560µF εφαρμογές General Purpose