Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63ZLH1200MEFC18X25
63ZLH1200MEFC18X25
63ZLH1200MEFC18X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63ZLH1200MEFC18X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63ZLH1200MEFC18X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58837 pcs Φύλλο δεδομένων ZLH Series DatasheetLead Forming Codes
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 1200µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά ZLH Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 63V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 1189-3025
63ZLH1200MEFC18X25-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 1.68A @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63ZLH1200MEFC18X25
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση 31 mOhm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 1200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
εφαρμογές 10000 Hrs @ 105°C