Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63YXJ10M5X11
63YXJ10M5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63YXJ10M5X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63YXJ10M5X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63YXJ10M5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1162710 pcs Φύλλο δεδομένων YXJ SeriesLead Forming Codes
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 10µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά YXJ Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 63V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 72.66mA @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63YXJ10M5X11 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση 880 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 10µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C