Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63YXF33MEFCTA6.3X11
63YXF33MEFCTA6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63YXF33MEFCTA6.3X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63YXF33MEFCTA6.3X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 821317 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecYXF Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά YXF
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 77mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 140mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 1.2 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF