Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63USR2200M22X40
63USR2200M22X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63USR2200M22X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63USR2200M22X40
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SNAP TERMINAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63USR2200M22X40 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 63843 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecUSR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά USR
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose