Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 63ST334M3225
63ST334M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63ST334M3225 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63ST334M3225
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63ST334M3225 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36617 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 63V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)