Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 63RX301500M18X40
63RX301500M18X40
63RX301500M18X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63RX301500M18X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63RX301500M18X40
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63RX301500M18X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64432 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesRX30 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 1500µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά RX30 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 63V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 1189-1481
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C Αριθμός των πυκνωτών 1.8A
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 63RX301500M18X40
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση 43 mOhm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 1500µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
εφαρμογές 4000 Hrs @ 130°C