Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 63PZA27M8X12.5
63PZA27M8X12.5
63PZA27M8X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63PZA27M8X12.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63PZA27M8X12.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63PZA27M8X12.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80111 pcs Φύλλο δεδομένων PZA Series DatasheetPZA Series Overview
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά PZA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 105mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.1A @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1189-2145 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 33 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 27µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 33 mOhm 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 27µF