Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 63PFV22M6.3X8
63PFV22M6.3X8
63PFV22M6.3X8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 63PFV22M6.3X8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 63PFV22M6.3X8
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs9000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 63PFV22M6.3X8 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104556 pcs Φύλλο δεδομένων PZ-CAP SpecificationPFV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Τύπος Hybrid Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά PFV Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-3797-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 80 mOhm 4000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 22µF