Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 6.3YXJ10000M16X25
6.3YXJ10000M16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6.3YXJ10000M16X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6.3YXJ10000M16X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108398 pcs Φύλλο δεδομένων YXJ SeriesLead Forming Codes
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 10000µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά YXJ Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 6.3V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 2.344A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 6.3YXJ10000M16X25 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση 21 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 10000µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL εφαρμογές 8000 Hrs @ 105°C