Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 6.3SGV33M4X6.1
6.3SGV33M4X6.1
6.3SGV33M4X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6.3SGV33M4X6.1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6.3SGV33M4X6.1
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6.3SGV33M4X6.1 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά SGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 29mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 43.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-2492-2
6.3SGV33M4X6.1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF