Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 50YXJ33MTA5X11
50YXJ33MTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50YXJ33MTA5X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50YXJ33MTA5X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 50YXJ33MTA5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1221902 pcs Φύλλο δεδομένων YXJ SeriesLead Forming Codes
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 33µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά YXJ Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 50V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 137.5mA @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 50YXJ33MTA5X11 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση 700 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C